Infolinka

+420 608 027 028

Lokalita

Projekt „Bytový dům Tepelská“ je situován na rohu ulic Tepelská a Plzeňská, v jižní okrajové části lázeňského města Mariánské Lázně. Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností. Dosah MHD zajišťuje bezproblémovou dostupnost centra města, škol, obchodů, zdravotnických zařízení, úřadů, apod.


Mariánské Lázně jsou v současnosti vyhledávané nejen pro svoji špičkovou lázeňskou péči, ale i pro možnosti provozování mnoha sportovních aktivit – cyklistiku, pěší túry, plavání nebo tenis. Pro milovníky golfu nabízí profesionální 18-ti jamkové hřiště Royal Golf Clubu Mariánské Lázně, které je vzdálené 15 minut autem. I příznivci zimních sportů si přijdou na své, a to na zimním stadionu HC Mariánské Lázně, kde je veřejnosti přístupná ledová plocha, nebo ve Ski Area Mariánské Lázně, kde je k dispozici 1600 m sjezdovek.


Dominantou Mariánských Lázní jsou lázeňské parky, díky kterým město patří mezi nejkrásnější zahradní města v Evropě. Mezi významné památky rozhodně patří Lázeňská kolonáda nebo Zpívající fontána. Obyvatelé města si mohou rovněž vybírat z velkého množství volnočasových a relaxačních aktivit i kulturních a společenských akcí.
Aktuálně

Kolaudace sekce C proběhla v 11/2020


Sklep v ceně bytu


Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná


Sekce A - vyprodáno


Sekce B – k nastěhování


Sekce C – k nastěhování